Saada

Tube
korrus
Sisepind
Terrass
Rõdu
Kogupind
Hooviala

AadressKorterTubekorrusSisepindRõduTerrassKogupindHind
Hansu 3313150,7-1868,7189900
Hansu 3323164,1-1579,1199900
Hansu 3333163,4-1578,4179900
Hansu 3342150,5-1868,5149900
Hansu 3363264,111,1-75,2204900
Hansu 3373263,412,1-75,5189900
Hansu 3382250,511,3-61,8149900
Hansu 3393251,65,1-56,7164900
Hansu 33104385,129,3-114,4264900
Hansu 33115394,743,7-138,4319900
Hansu 33121332--32114900
Aaslina 324172-1587189900
Aaslina 451236,1--36,199900
Aaslina 464281,1--81,1199900
Aaslina 613150,7-1868,7159900
Aaslina 623164-1579169900
Aaslina 653250,76-56,7149900
Aaslina 6115394,743,7-138,4249900
Aaslina 813150,7-1868,7154900
Aaslina 823164-1579169900
Aaslina 833163,4-1578,4169900
Aaslina 853250,76-56,7149900
Aaslina 86326411,1-75,1159900
Aaslina 893251,6--51,6144900
Aaslina 8115394,743,7-138,4249900
Panipaik
1-2 m²3 900 €
2,1-2,9 m²4 900 €
3-4 m²6 900 €
Parkimiskoht
Parkimiskoht (elektriauto laadija valmidusega)2 900 €
Premium parkimiskoht (elektriauto laadija valmidusega)4 900 €
Jahutus / Kamin* / Lisagarantii
lisatasu eest
* Kamin (ainult viimastel korrustel)
Lisagarantii (3 + 2 aastat)
1450 €
1-toaline
1950 €
2 -toaline
2250 €
3 -toaline
2650 €
4 -toaline
2950 €
5 -toaline

Vaata meie teisi projekte

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo