HOONE TEHNILINE KIRJELDUS

B-energiaklassi korterid; A-energiaklassi ridaelamud

FASSAAD

Välisseinad on soojustatud ja kaetud laudisega ning ilmastikukindla arhitektuuri sulanduva fassaadiplaadiga – vastavalt arhitektuursele lahendusele.

KONSTRUKTSIOONID

Maja rajatakse plaatvundamendile. Maja kandvad seinad on täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Kõik korterite vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks laotud 240mm paksustest ja täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Korteri siseseinad on silekrohvitud ja värvitud. Šahtide seinad on laotud väikeplokkidest mis on korteripoolt silekrohvitud ja värvitud. Korterite mittekandvad siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad. Vahelaed on monteeritavatest õõnespaneelidest sammumüraisolatsiooni ja betoonist tasandusvaluga. Hoonel on soojustatud lamekatus, kaetakse rullmaterjaliga.

TREPIKOJAD

Kolmekordsetes korterelamutes on lift, välja arvatud 7 korteriga elamud. Maja esimesel korrusel paiknevad panipaigad.

AKNAD

Majal on pvc-raamides aknad. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga mis on osaliselt avatavad. Igasse tuppa jääb vähemalt üks tuulutatav aknaosa.

TERRASSID JA RÕDUD

Esimese korruse korteritel on terrassid. Peaaegu kõikidel korteritel on rõdu. Rõduga korterites on rõdupiirdeks arhitektuuri sobituv terasvõrkpiire.

KÜTE JA VENTILATSIOON

Kortermajade soojusallikaks on gaas. Igal kortermajal on oma gaasikatel. Ridaelamute soojusallikaks on õhk-vesi soojuspump. Kõikides korterites ja ridaelamutes on vesipõrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon.

ELEKTRIPAIGALDIS JA VALGUSTUS

Teostatakse hoone sisene elektrikaabeldus, paigaldatakse lülitid ja pistikud vastavalt korteri planeeringule. Teostatakse CAT6 andmesidekaabeldus arvestusega, et korteri ostja liitub teenuse pakkujaga. Korteritesse on rajatud keskne fonosüsteem trepikoja välisukse avamiseks. Valgustite kohtadele tuuakse valgustuse paigaldamiseks toiteotsad.

SAUN (AINULT SAUNAGA KORTERITES)

Saunaga korterites on puidust saunalaudis ning saunalava, elektriline saunakeris.

VIIMISTLUS

Eluruumide seinad ja laed värvitakse, vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega ja/või värvitakse vastavalt arhitektuursele projektile. Eluruumide ja esikute põrandate viimistluseks kasutatakse spoonparketti; tualettruumides, vannitubades ja saunades kaetakse põrandad keraamiliste plaatidega. Korteri hinnas sisaldub sanitaartehnika v.a vann. Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga. Korterite hinnad sisaldavad siseviimistlust.

PARKIMISKOHT (ELEKTRIAUTO LAADIJA VALMIDUSEGA)

Paigaldatakse kõri parkimiskohast liitumiskilbi kõrvele. Soovi korral on parkimiskoha omanikul võimalik hiljem paigaldada elektrikilp ja laadija, sh osta amprid.

Vaata meie teisi projekte

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo