Saada

Tube
korrus
Sisepind
Terrass
Rõdu
Kogupind
Hooviala

AadressKorterTubekorrusSisepindTerrassKogupindHoovialaHind
Roolahe 63512429,1153129289900
Roolahe 62411424,5138,576259900
Roolahe 435123,929,1153114319900
Roolahe 424113,924,6138,564299900
Roolahe 415123,926,6150,5246319900
Aaslina 1241113,924,6138,5135259900
Parkimiskoht
(elektriauto laadija valmidusega)
2 tk hinna sees
Jahutus / Kamin
lisatasu eest
Lisagarantii
3+ 2 aastat
3500 €
Garantii 3 aastat
hinna sees!

Vaata meie teisi projekte

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo